Košík

Paw Leather Kozene doplnky na miru

PAW a jak to vše začalo

Naše vize: Kvalitní kožené doplňky na míru a pro každého

Vše začalo jako jeden nevinný koníček, který se v průběhu času přetavil na úžasnou závislost.

Po negativních zkušenostech s obaly na telefon, které se během měsíce používání rozpáraly, jsem se rozhodl v květnu roku 2013 vyrobit své první originální pouzdro na smartphone. Odřezky kůže jsem sehnal od kamaráda a na internetu objednal pár potřebných nástrojů. Výdaje jsem se snažil omezit na minimum a soustředil jsem všechen svůj volný čas na vývoj a realizaci. Hodiny a hodiny jsem sledoval videa na youtube, projížděl internet a hledal nápady, tipy a triky. Mým velkým vzorem byl a pořád je Roman Tlustý, který mi vnukl i pár prvotních nápadů. První vyrobené pouzdra nebyly bůhví jaké a trvalo mi roky než jsem vyrobil pouzdro, které bylo podle mých představ.

Svůj talent a nápady jsem se od té doby snažil rozvíjet a vznikla z toho celá značka s jednoduchou vizí – Vyrábět ručně kvalitní kožené příslušenství na míru zákazníka, tak abyste si mohli celý výrobek navolit podle vlastních představ.

ve svém oboru jsme jedineční

Vše děláme ručně. Od řezání, navrhování a šití. Snažíme se být orginilání ve svém oboru a dělat věci na 110%. Chceme být ti, kdo vám udělají tu nejoriginálnější peněženku přesně podle vašich specifikací a představ. Vy jste ti, kdož rozhodují co budete nosit – navolte si, co chcete a my vám to s radostí ušijeme!

Vše děláme na 110%

Kvalita
Originalita
Šití
Komunikace
Paw Leather Ručně šité doplňky na míru